Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 632B
25,000.00 ₺ + Kdv
Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 632B
- Description
- Reviews (0)
Description
Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 632B
Genişlik: 94 cm
Derinlik: 33 cm
Yükseklik: 80 cm
Kova Ölçüsü: h:64 cm Ø:28 cm
Fiyat İsteme Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
sıfır atık kutuları “Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 632B” Yanıtı iptal et
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Benzer Ürünler
-
İkili Geri Dönüşüm Kutusu 635A
0 out of 525,000.00 ₺ + Kdvİkili Geri Dönüşüm Kutusu 1635A
-
Plastik Sıfır Atık Kutusu PP01
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvPlastik Sıfır Atık Kutusu PP01
-
Geri Dönüşüm Kovası 635C
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvGeri Dönüşüm Kovası 635C
-
Metal Sıfır Atık Kutusu Procycle 12
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvPROCYCLE profesyonel atık toplama sistemi
11 atık etiketi, 4 atık ayırma kapagı ve 11 renk opsiyonu ile atık sınıflandırma imkanı sunar.
Bağlantı aparatı ile çoklu atık istasyonu kurulumu
Geniş atık kapasitesi (80 Litre)
Atık poşetini kolay çıkarma
Akıllı atık torba kilidi
Tekerlekli veya tekerleksiz 2 farklı kullanım seçeneği -
Plastik Sıfır Atık Kutusu
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvPlastik Sıfır Atık Kutusu
-
Kağıt Sıfır Atık Kutusu Procycle 11
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvPROCYCLE profesyonel atık toplama sistemi
11 atık etiketi, 4 atık ayırma kapagı ve 11 renk opsiyonu ile atık sınıflandırma imkanı sunar.
Bağlantı aparatı ile çoklu atık istasyonu kurulumu
Geniş atık kapasitesi (80 Litre)
Atık poşetini kolay çıkarma
Akıllı atık torba kilidi
Tekerlekli veya tekerleksiz 2 farklı kullanım seçeneği -
Pedallı Geri Dönüşüm Kovası 659
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvPedallı Geri Dönüşüm Kovası 659
-
Pedallı Sıfır Atık Kutusu Metal 409
25,000.00 ₺ + Kdv0 out of 5 -
Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 632
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvSıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Çöp Kovası 1632
-
Geri Dönüşüm Ahşap Sıfır Atık Seti 644
0 out of 525,000.00 ₺ + KdvAhşap Sıfır Atık Seti 1644












Yorumlar
Yorumunuz yok.